Úvod Pokoje

Pokoje

Hotel nabízí ubytování ve dvou budovách. Zatímco v nové, moderní budově najdete 46 moderně zařízených pokojů v kategorii STANDARD s vanou, v druhé, historické budově je pro vás připraveno 49 jednoduše zařízených pokojů v kategorii ECONOMY. Ubytování je včetně snídaně.

Kategorie STANDARD = moderně a pohodlně zařízené pokoje s vlastní koupelnou vybavenou WC a vanou. Na každém pokoji je možnost wi-fi připojení na internet (zdarma). Maximální lůžková kapacita: 100 lůžek (skladba pokojů: 42 dvoulůžkových = z toho 2 pro zdravotně postižené hosty, 2 čtyřlůžkové pokoje, 2 rodinné pokoje).

Kategorie ECONOMY = Útulně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV s plochou obrazovkou a koupelnou se sprchovým koutem. Na každém pokoji je možnost wi-fi připojení na internet (zdarma).Maximální lůžková kapacita: 116 lůžek (skladba pokojů: 6 jednolůžkových, 30 dvoulůžkových, 3 třílůžkové, 9 čtyřlůžkových a 1 pětilůžkový).

Hosté mohou v areálu hotelu využít venkovní parkoviště i garážová stání, bar a dvě restaurace nabízející jak českou (U Balbínů Pod Kaštany), tak vietnamsko-thajskou kuchyni (Mẹ Tôi Restaurace Vysočany). V celém hotelu je jim k dispozici bezplatné wi-fi připojení, v pokojích moderní budovy je navíc možné navíc využít vysokorychlostní LAN připojení k internetu. Pro zájemce je rovněž k dispozici internetový koutek na recepci.

 

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky  - STANDARD

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky - STANDARD

Atraktivní, prostorný (17m2) a moderně navržený pokoj s 2 oddělenými lůžky (90 x 200 cm) je vybaven rádiem, satelitní TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, křesílkem a trezorem. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a fénem. Některé pokoje mají vlastní terasu. Internetové připojení kabelem nebo WIFI je poskytováno...

Rezervovat Zobrazit více
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - STANDARD

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - STANDARD

Příjemný, prostorný (17m2) moderně zařízený pokoj s velkou manželskou postelí (180 x 200 cm) je vybaven rádiem, satelitním TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, křesílkem a trezorem. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a fénem. Některé pokoje mají vlastní terasu. Internetové připojení kabelem nebo WIFI je...

Rezervovat Zobrazit více
Jednolůžkový pokoj - STANDARD

Jednolůžkový pokoj - STANDARD

Příjemný, prostorný (17m2) moderně zařízený pokoj s velkou manželskou postelí (180 x 200 cm) nebo 2 samostatnými lůžky je vybaven rádiem, satelitním TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, křesílkem a trezorem. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a fénem. Některé pokoje mají vlastní terasu. Internetové připojení...

Rezervovat Zobrazit více
Jednolůžkový pokoj - ECONOMY

Jednolůžkový pokoj - ECONOMY

Klasický, jednoduše a útulně zařízený pokoj typu Economy o rozloze 6m2 je určen pro jednu osobu. Je zařízen samostatným lůžkem (80 x 200 cm), malým stolkem, TV s plochou obrazovkou a skříňkou. Koupelna je vybavena sprchou a toaletou. Internetové připojení WIFI je poskytováno zdarma.

Rezervovat Zobrazit více
Dvoulůžkový pokoj - ECONOMY

Dvoulůžkový pokoj - ECONOMY

Jednoduše a účelně zařízený dvoulůžkový pokoj o ploše 10m2 typu Economy je vybaven bud manželskou postelí (160 x 200 cm) nebo 2 oddělenými lůžky (80 x 200 cm), malým stolkem a TV s plochou obrazovkou. Pokoj doplňuje vlastní koupelna s toaletou a sprchou. Internetové připojení WIFI je poskytováno zdarma.

Rezervovat Zobrazit více
Třílůžkový pokoj - ECONOMY

Třílůžkový pokoj - ECONOMY

Jednoduše a útulně zařízený pokoj typu Economy, který je vybaven buď třemi samostatnými lůžky (80 x 200 cm) nebo 1 velkým lůžkem (160 x 200 cm) + 1 samostatným lůžkem (80 x 200 cm), stolkem, skříní a TV. Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchou a toaletou. Internetové připojení WIFI je poskytováno zdarma.

Rezervovat Zobrazit více
Čtyřlůžkový pokoj - ECONOMY

Čtyřlůžkový pokoj - ECONOMY

Jednoduše a útulně zařízený pokoj typu Economy, který je vybaven buď čtyřmi samostatnými lůžky (80 x 200 cm), nebo 1 velkým lůžkem (160 x 200 cm) + 2 samostatnými lůžky (80 x 200 cm), stolkem, skříní a TV. Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchou a toaletou. Internetové připojení WIFI je poskytováno zdarma.

Rezervovat Zobrazit více