Česká verzeEnglish versionDeutsche Fassung

Pokoje

Hotel nabízí ubytování ve dvou budovách. Zatímco v nové, moderní budově najdete 46 moderně zařízených pokojů v kategorii STANDARD s vanou, v druhé, historické budově je pro vás připraveno 49 jednoduše zařízených pokojů v kategorii ECONOMY. 

Kategorie STANDARD

Moderně a pohodlně zařízené pokoje s vlastní koupelnou vybavenou WC a vanou. Na každém pokoji je možnost wi-fi připojení na internet (zdarma).

Maximální lůžková kapacita: 100 lůžek

Skladba pokojů: 42 dvoulůžkových (z toho 2 pro zdravotně postižené hosty), 2 čtyřlůžkové pokoje, 2 rodinné pokoje

Ceník

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky -  STANDARD 

Atraktivní, prostorný (17m2) a moderně navržený pokoj s 2 oddělenými lůžky (90 x 200 cm) je vybaven rádiem, satelitní TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, křesílkem a trezorem. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a fénem. Některé pokoje mají vlastní terasu. Internetové připojení kabelem nebo WIFI je poskytováno zdarma.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - STANDARD 

Příjemný, prostorný (17m2) moderně zařízený pokoj s velkou manželskou postelí (180 x 200 cm) je vybaven rádiem, satelitním TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, křesílkem a trezorem. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a fénem. Některé pokoje mají vlastní terasu. Internetové připojení kabelem nebo WIFI je poskytováno zdarma.

 

Kategorie ECONOMY

Útulně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV s plochou obrazovkou a koupelnou se sprchovým koutem. Na každém pokoji je možnost wi-fi připojení na internet (zdarma).

Maximální lůžková kapacita: 116 lůžek.

Skladba pokojů: 6 jednolůžkových, 30 dvoulůžkových, 3 třílůžkové, 9 čtyřlůžkových a 1 pětilůžkový

Ceník

Jednolůžkový pokoj - ECONOMY 

Klasický, jednoduše a útulně zařízený pokoj typu Economy o rozloze 6m2 je určen pro jednu osobu. Je zařízen samostatným lůžkem (80 x 200 cm), malým stolkem, TV s plochou obrazovkou a skříňkou. Koupelna je vybavena sprchou a toaletou. Internetové připojení WIFI je poskytováno zdarma.

Dvoulůžkový pokoj - ECONOMY 

Jednoduše a účelně zařízený dvoulůžkový pokoj o ploše 10m2 typu Economy je vybaven bud manželskou postelí (160 x 200 cm) nebo 2 oddělenými lůžky (80 x 200 cm), malým stolkem a TV s plochou obrazovkou. Pokoj doplňuje vlastní koupelna s toaletou a sprchou. Internetové připojení WIFI je poskytováno zdarma.

Třílůžkový pokoj - ECONOMY 

Jednoduše a útulně zařízené pokoje typu Economy jsou vybaveny třemi až čtyřmi samostatnými lůžky (80 x 200 cm), stolkem, skříní a TV. Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchou a toaletou. Internetové připojení WIFI je poskytováno zdarma.