Česká verzeEnglish versionDeutsche Fassung

Vítejte na stránkách hotelu Pivovar!

Pohodlí, poklidná atmosféra a moderní služby v prostředí historického areálu z 18. století s vynikající dopravní dostupností!

Užijte si příjemný pobyt v hotelu, který je umístěn v klidné části historického areálu z 18. století na adrese Freyova 12/1, Praha 9 – Vysočany. Svým charakterem stejně jako umístěním je hotel ideální jak pro firemní a obchodní klientelu, tak turistické, studentské a školní skupiny i jednotlivce, kteří se s naším personálem domluví česky, slovensky, anglicky a německy.

Hotel pivovar

Hotel nabízí ubytování ve dvou budovách. Nová, moderní budova nabízí ve dvou patrech 46 moderně zařízených pokojů s vanou v kategorii STANDARD. V této budově je rovněž umístěna recepce, jídelna a konferenční místnosti. Druhá, historická budova nabízí 42 stylově zařízených pokojů v kategorii ECONOMY. V obou budovách je hostům k dispozici moderní prostorný výtah.

Hosté mohou v areálu hotelu využít hlídané venkovní parkoviště i garážová stání, bar a dvě restaurace nabízející jak českou, tak mezinárodní kuchyni (Cortéz a Restaurace v parku). V celém hotelu je jim k dispozici bezplatné wi-fi připojení, v pokojích moderní budovy je navíc možné navíc využít vysokorychlostní LAN připojení k internetu. Pro zájemce je rovněž k dispozici internetový koutek na recepci.

Hotel má vynikající dopravní dostupnost. Stanice metra Vysočanská stejně jako zastávky autobusů a tramvají jsou od hotelu vzdáleny necelých 300 metrů. Cesta metrem do centra trvá přibližně 15 minut. V blízkosti hotelu jsou rovněž dvě velká nákupní centra (Galerie Fénix a Galerie Harfa).

Vzdálenost vybraných míst od hotelu:

  • Nákupní galerie FÉNIX - 300 m
  • Nákupní galerie HARFA - 1,5 km
  • O2 aréna - 1,5 km od hotelu (1 stanice metrem)
  • Letiště Václava Havla - 20 km
  • Vlakové nádraží Praha – Libeň - 800 m
  • Vlakové nádraží Praha – Vysočany - 900 m
  • Pražský veletržní areál Letňany (PVA) - 5,6 km
  • Hlavní nádraží - 6,6 km (7 zastávek metra)
  • Autobusové nádraží Florenc - 5,8 km (6 zastávek metra)

Těšíme se na Vaši návštěvu a uděláme vše, abychom vám zajistili co nejpříjemnější pobyt. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat zde.
 

Prohlédněte si naše apartmany 

Apartmany Apartmany
Apartmany Apartmany
Více

Prohlédněte si naše pokoje 

Pokoje - kategorie STANDARDPokoje - kategorie ECONOMY
Pokoje - kategorie STANDARDPokoje - kategorie ECONOMY

Více

Více